Greynest: quality not quantity

Wilczarze są naszą pasją, są radością dla oczu i balsamem dla duszy.

Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption

Wystawa światowa psów rasowych Bratysława 09.10.2009 (SK)

 

Judge :

  Timothy Finney ( Gulliagh Kennel, IRL ) - DOGS, BOB

    Liliane De Ridder - Onghena ( BE ) - BITCHES

 

PSY / DOGS

KLASA SZCZENIĄT / PUPPY CLASS


EINER WIE KEINER von Vesperkreuz ( Pitlochry's ZARDOZ x MISS AUSTRIA 2006 von Vesperkreuz ) - VP1

PRESTON Irmidu ( RED ROSE KNIGHT z Irskych Mori x KLEMENTINE Irmidu ) - VP2

PADDY Bedriska ( CIPRISEK Acnayma x IRMA Bedriska ) - P3

CARLO Matusalem ( CHANDLER Surycan x COLETTE Mezi Kamarady ) - Nb / Absent

 

KLASA MŁODZIEŻY / JUNIOR CLASS

CHRISTMAS STAR von der Oelmuhle ( CRONOS Salutaris x UNIQUE von der Oelmuhle ) - Ex.1, Młodzieżowy Zwycięzca Świata / Junior World Winner 2009

DRUID Flintstone ( GREYSTONE the Bequest of Celtic x BLACKBERRY Flintstone ) - Ex.2

Glor na Gael OXYX AARKAS ( Fortuce RACE E'DJINN x ATINA X'CELENT Aarkas - Eden ) - Ex.3

JOLLY - BOY von Wilar ( FINN - ICEBAR von Wilar x HANNAH von Wilar ) - Ex.4

ARTHUR of Celtic Pride ( Wiglywagly's DA VINCI x YUNKALY iz Volshebnogo Lesa ) - Ex.

CARMAG OF Stadlewood ( QUAID vom Apletal x BLACKIE Stadlewood ) - Ex.

COSRAGH OF Stadlewood ( QUAID vom Apletal x BLACKIE Stadlewood ) - Ex.

NIGEL Surycan ( CESARO Mezi Kamarady x ISABELLA Surycan ) - Ex.

Pyatnica BEAST ROARING LOUDLY ( Pitlochry's KING RICHARD x Tsarskaja Prihot INTRIGA ) - Ex.

Rysheron's THE OLYMPIAN ( Rysheron's PLING O'PHELAN x Rysheron's ISIS ) - Ex.

ALBION ze Zlina ( JUSTIN Legenda Belfast Midas x ADELA Irva ) - VG

AUTHORITY of Celtic Pride ( Wiglywagly's DA VINCI x YUNKALY iz Volshebnogo Lesa ) - VG

Carel Wolf TINO - TAURUS ( Wolfhouse QUARTER NOTE x Carel Wolf ORVOKKI ) - VG

EDAN PLAMYA IRLANDII iz Volshebnogo Lesa ( FIGARO iz Volshebnogo Lesa x CHARODEYKA iz Volshebnogo Lesa ) - VG

GULLIVER iz Volshebnogo Lesa ( FEY FAETON at Gruagach x CHIO-CHIO-SAN iz Volshebnogo Lesa ) - VG

Irish Cream GILROY ( BRADY of Irish Cream x BRANWEN Roan Inish ) - VG

Manowar WR IMPERIUM ( MELODYDREAM MAKER O'Marksbey x Warlock's OCCASION MAN ) - VG

Milly Zver POTAP UDALOY MOLODETS ( CAPONE of Treacka's Garden x Milly Zver MOZAIKA ) - VG

NATHAN Surycan ( CESARO Mezi Kamarady x ISABELLA Surycan ) - VG

Neuschwanstein IW&D'S EDWARD ( Wiglywagly's DA VINCI x SHOW STAR von Schloss Neuschwanstein ) - VG

DRAGONHEART Flintstone ( GREYSTONE the Bequest of Celtic x BLACKBERRY Flintstone ) – G

KELT Paluduz ( SHADOW von der Oelmuhle x ENIGMA Makarikari ) - Absent
Neuschwanstein IW&D'S ELIAS ( Wiglywagly's DA VINCI x SHOW STAR von Schloss Neuschwanstein ) - Absent
Vejgari JINGLEBELL AT VOLSHEBNY LES ( FANTAZYOR iz Volshebnogo Lesa x Vejgari ELATA ) - Absent / ?

 

KLASA POŚREDNIA / INTERMEDIATE CLASS

FINGOLFIN of Irish Cream ( BRADY of Irish Cream x BRANWEN Roan Inish ) - Ex.1, CAC

Glor na Gael MANUS ( Glor na Gael IVANHOE x Glor na Gael DEDDRE ) - Ex.2, resCAC
VENSKIY VALS iz Volshebnogo Lesa ( Pitlochry's VINCENT x YULYUSHKA GOLUBUSHKA iz Volshebnogo Lesa ) - Ex.3
GASTON of Twilight Zone ( Tullaghan's DELWYN x EMILY of Twilight Zone ) - Ex.4
ARTABAN Cirapet ( DASTYN von Pertoltizt x ARIEN Nailat ) - VG
B&G BOOM ( THOR Della Bassa Pavese x Vianho DAMA ) - VG
COLOMBO Moonvillage ( Pitlochry's VINCENT x ARANTIS Sagittarius ) - VG
Zolotoe Rune YRALA NIGHT STAR ( FAIRPLAY vom Elsengrund x Tsarskaja Prihot GOLUBUSHKA LU ) - VG

AMBISAGRUS Balfama ( RYANAIR Sagittarius x CHEYENNE Stribrny Potok ) - Absent
GULFSTREAM iz Volshebnogo Lesa ( FEY FAETON at Gruagch x CHIO-CHIO-SAN iz Volshebnogo Lesa ) - Absent
EVOKE A SMILE of Lahrob ( CU CHULAIUNN von Koppa's Hof x Siegmound's ALFRIN ) - Absent

 

KLASA OTWARTA / OPEN CLASS


WINSTON Della Bassa Pavese ( Conchobar GASTONE x REENA Della Bassa Pavese ) - Ex.1, CAC, resCACIB

Pitlochry's O'BRYAN-ORAK ( Pitlochry's KING KEVIN x Celtic Myst BROLLY ) - Ex.2, resCAC

Team Spirit THE COUNT OF CELTS ( Team Spirit THAT'S JO THE ADM x Pitlochry's OCTAVIA OLIVIA ) - Ex.3

FLANAGHAN from Graham's Ark ( BEXTER vom Arbecker - Hof x BRIDGET fom Graham's Ark ) - Ex.4

Ainsea THE DANDY ( Baronglen THE JAYWALKER x Clhannworthy BREIGE VIA AINSEA ) - Ex.
BALOO dei Mangialupi ( Pitlochry's ZARDOZ x DONA FLOR dei Mangialupi ) - Ex.

BARBARIAN LACELOT Savinika ( Warlock's OCTAN x AGE OF QUEEN Temptest Tender ) - Ex.

BERENDEY iz Volshebnogo Lesa ( FANTAZYOR iz Volshebnogo Lesa x RADA MOYA USLADA iz Volshebnogo Lesa ) - Ex.
Caoinfathach AMADAN ( LIAM OG of Nutstown x Kellyhide's ALA MOANA ) - Ex.
CASINO ROYAL du Grand Chien de Culenn ( CRONOS Salutaris x ULTRASONIC du Grand Chien de Culann ) - Ex.

CERBERUS Flintstone ( FAOLAN of Beltine x BLACKBERRY Flintstone ) - Ex.

Skibberdeen's RUDOLPH ( Pitlochry's CATWAEZLE x Pitlochry's VENUS ) - Ex.

STORMWIND ( FAUST Cudama x Tinwhistle's NINA RICI ) - Ex.
THOR von Schloss Neuschwanstein ( Wiglywagly's DA VINCI x DANA v. Schloss Neuschwanstein ) - Ex.

AGAN z Vahanskie Smecky ( ARAMIS Revolda x ABBY Nailat ) - VG

AMULET KELTOV iz Volshebnogo Lesa ( FIGARO iz Volshebnogo Lesa x ULIBKA FORTUNI iz Volshebnogo Lesa ) - VG
CIARAN of Cnoc Greina ( TURAS von der Eichelwisen x CHANDRA vom Elsengrund ) - VG
FITZGERALD of Beltine ( Conchobar CERBERO x ZYNNITH of Beltine ) - VG
Glor na Gael IARLA ( PERGENTINO PIMENTEL dei Mangialupi x Dunhill's TARA ) - VG

JAKE of Nutstown ( KING HUZZAR of Nutstown x ANGEL of Nutstown ) - Ex.
LUAN of Northern Forest ( ARNOLD of Celerts x X-CITING FLANNA of Northern Forest ) - VG
LUKE Surycan ( GREYSTONE the Bequest of Celtic x ALEXA from Lepseny ) - VG
Tsarskaja Prihot KONAN VARVAR ( CAPONE of Treacka's Garden x Easy Runner DOORTJE ) – VG

AS IMPERATOR z Petrikovskych Lesu ( IMPERATOR Legenda Belfast - Midas x ELECTRA Makarikari ) - Absent
BLACKSHADOW Irwanett ( ARNOLD of Celerts x ASHBY BY Irwanett ) - Absent
Ravensbeech SEQUITUR AT CONCHOBAR ( Conchobar FANCY FREE x Ravensbeech BRITANNICA ) - Absent

 

KLASA PRACUJĄCA / WORKING CLASS 

BARUCH BARUC Really Irish ( PERGENTINO PIMENTEL dei Mangialupi x MARY KAY Ionmhain Norman ) - VG1

 

 

KLASA CHAMPIONÓW / CHAMPION CLASS

CHAMBORD du Grand Chien de Culann ( CRONOS Salutaris x ULTRASONIC du Grand Chien de Culann ) - Ex.1, CAC, CACIB, BOS, Zwycięzca Świata / World Winner 2009, BOB

Pitlochry's CATWAEZLE ( Celtic Myst BRYAN x Pitlochry's THRISS ) - Ex.2, resCAC

Inishmaan CHARLES ( Fortune Race IRON x Inishmaan BO ) - Ex.3

Glor na Gael IVANHOE ( PERGENTINO PIMENTEL dei Mangialupi x Dunhill's TARA ) - Ex.4

ANDREJU vom Vesperkreuz ( GWENDAL von Schloss Neuschwanstein x PRICE von Schloss Neuschwanstein ) - Ex.

ANGEL VREMENI iz Volshebnogo Lesa ( FIGARO iz Volshebnogo Lesa x ULIBKA FORTUNI iz Volshebnogo Lesa ) - Ex.

BENJAMIN MALAUSSENE dei Mangialupi ( Wolfhouse ORNETTE COLEMAN x YOLANDE DE FOIX dei Mangialupi ) - Ex.

BRADY of Irish Cream ( Siegmound's ARAGORN x ELECTRA EXTRA Roan Inish ) - Ex.

CESARO Mezi Kamarady ( FINN-ICEBEAR von Wilar x FERGIE Surycan ) - Ex.

CHATER LEE Paluduz ( Erinwood RUSHMORE x ELISABETH Paluduz ) - Ex.

EDMOND DANTES Roan Inish ( Dark Mystic's MARAUDER x FANTAGIRO Norman ) - Ex.

ERASER of First Avenue ( QUINCY of Kilmara x Rathkeales JEWEL ) - Ex.

FAOLAN of Beltine ( Conchobar CERBERO x ZYNNITH of Beltine ) - Ex.

QUICK SILVER von der Saalmuhle ( Dahmraks NEWCOMER x BEVERLY von der Saalmuhle ) - Ex.

Tullaghan's DELWYN( Wolfhouse SCARLATTI x Tullaghan's BELTANY ) - Ex.

FRED ASTAIR Roan Inish ( Santir VINCENT x CRAZY CASEY Roan Inish ) - Ex. ?

Amlu-Ulmena ARTUS ( SANTOS Salutaris x Luz Del ABBYS HASKA ) - VG

ARTUR FLINSTONE pod Stirkou ( FRED FLINSTONE Norman CS x ESCHLIN SUE Legenda Belfast-Midas ) - VG

D'GOLD GOLEM Snorlax ( JUSTIN Legenda Belfast-Midas x BRUNELLA N'FIX Snorlax ) - VG

GREYSTONE the Bequest of Celtic ( Dark Mystic's MARAUDER x AVONLEA the Bequest of Celtic ) - VG

KENZO Irwanett Lhasabrie ( THELONIUS Sagittarius x ASHBY BY Irwanett ) - VG

CONNELL Aarkas-Eden ( Fortune Race E'DJIIN x ATINA X'CELLENT Aarkas-Eden ) - Absent
FAIRPLAY von Elsengrund ( YESTERDAYS DREAM von Oelmuhle x CHASA von Elsengrund ) -  Absent
RYANAIR Sagittarius ( GARLAND Sagittarius x CHIMICHURRI Sagittarius ) - Absent

 

KLASA WETERANÓW / VETERAN CLASS

ARCHIBALD z Liznberku ( ARMAND Zlata Dolina x CASSIE Antorema, born 21.05.2000 ) - Ex.1

 

 

SUKI / BITCHES

KLASA SZCZENIĄT / PUPPY CLASS

ZHEMCHUZHWKA iz Volshebnogo Lesa ( FIGARO iz Volshebnogo Lesa x ENERGIA SOLNTSA iz Volshebnogo Lesa ) - VP1

ELEGANCE von Vesperkreuz ( Pitlochry's ZARDOZ x MISS AUSTRIA 2006 von Vesperkreuz ) - VP2

EINE FEE von Vesperkreuz ( Pitlochry's ZARDOZ x MISS AUSTRIA 2006 von Vesperkreuz ) - VP3

 

KLASA MŁODZIEŻY / JUNIOR CLASS

 
GRAND PRIX Roan Inish ( Pitlochry's CATWAEZLE x CRAZY CASEY Roan Inish ) - Ex.1, Młodzieżowy Zwycięzca Świata / Junior World Winner 2009, Best Junior

CHRISTMAS ANGEL von der Oelmuhle ( CRONOS Salutaris x UNIQUE v.d. Oelmuhle ) - Ex.2

Glor na Gael NAOMI ( Glor na Gael IVANHOE x Glor na Gael FAIL-INIS ) - Ex.3

YLVA Della Bassa Pavese ( WINSTON Della Bassa Pavese x Caredig IOWA AT DELLA BASSA PAVESE ) - Ex.4

BRAVE Casidy Ray ( CESARO Mezi Kamarady x PLUIREAN von Schloss Neuschwanstein ) - Ex.

Easy Runner HIMALAYA ( Easy Runner EOGHAN x Easy Runner DRAMBUIE ) - Ex.

GI GI GIRL of Lahrob ( Je Nai Rien Oublie ANGUS x Siegmound's ALFRIN ) - Ex.

JAMILA von Wilar ( FINN-ICEBEAR von Wilar x HANNAH von Wilar ) - Ex.

ADRIANNE of Celtic Pride ( Wigywagly's DA VINCI x YUNKALY iz Volshebnogo Lesa ) - VG

CHELSEA v. Schloss Neuschwanstein ( Trukkos BONIFAC x Irva Vagyon OKTAVIA ) - VG

DARKNESS Flintstone ( GREYSTONE the Bequest of Celtic x BLACKBERRY Flintstone ) - VG

DAUGHTER OF Caen Morhen ( Ballyphelan DAVEY JONES x FOLLOW JATANA Makarikari ) - VG

EZHEVICHKA iz Volshebnogo Lesa ( FIGARO iz Volshebnogo Lesa x CHARODEYKA iz Volshebnogo Lesa ) - VG

GINGER ROGERS Roan Inish ( Pitlochry's CATWAEZLE x CRAZY CASEY Roan Inish ) - VG

HARD ROCK of Lahrob ( Je N'asi Rien Oublie ANGUS x BRIDGET of Irish Cream ) - VG

Milly Zver PRASKOVIA IZ PODMOSKOVI ( CAPONE of Treacka's Garden x Milly Zver MOZAIKA ) - VG

NENA Surycan ( CESARO Mezi Kamarady x ISABELLA Surycan ) - VG

NIOBE Surycan ( CESARO Mezi Kamarady x ISABELLA Surycan ) - VG

Pyatnitca BOHEMIAN RHAPSODY ( Pitlochry's KING RICHARD x Tsarskaja Prihot INTRIGA ) - VG

Tsarskaja Prihot PERVAYA LADY ( Tsarskaja Prihot ERMOLAY OZOMR x  Tsarskaja Prihot GOSTYJA IZ BUD ) - VG

AIMI z Hradu Enina / ARIELLA AIMI z Hradu Enina ( ARVI Celtic Alanda x AIRIN Nailat ) - G

AIMI z Hradu Enina / ARIELLA AIMI z Hradu Enina( ARVI Celtic Alanda x AIRIN Nailat ) - G

DOREEN Caen Morhen ( Ballyphelan DAVEY JONES x FOLLOW JATANA Makarikari ) - G

FLOWER Mezi Kamarady ( AMANIS Artep Nitram x JOY Bedriska ) - G

Greirish XHOSA ( Mascotts MY SANTANA x Greirish UPPISH ) - G

GRYOZA LIUBVI iz Volshebnogo Lesa ( FEY FAETON at Gruagach x CHIO-CHIO-SAN iz Volshebnogo Lesa ) - G

Pyatnitca BEL EPOH ( Pitlochry's KING RICHARD x Tsarskaja Prihot INTRIGA ) - G

Solnechnyi Veter KASSIOPEIA ( FIGARO iz Volshebnogo Lesa x Easy Runner DOORTJE ) - G

BELGIEN from Starstone ( OVER LORD Sagittarius x MORNING STAR von der Saalmuhle ) - Absent
BELTINE Matusalem ( GREYSTONE the Bequest of Celtic x AFRODITA Irva ) - Absent

 

KLASA POŚREDNIA / INTERMEDIATE CLASS


GOSSIP of First Avenue ( ERASER of First Avenue x BREATHLESS of First Avenue ) - Ex.1, CAC

MADRA Irmidu ( OLIVER Ionmhain Norman x HELEN Irmidu ) - Ex.2, resCAC

IRISH BEAUTY of Twilight Zone ( Tullaghan's DELWYN x Glor na Gael EITHLINN ) - Ex.3

Maciarot OLIVER ST JOHN GOGARTY ( Glor na Gael DRYSTAN x FORGET ME NOT ) - Ex.4

GUILIETTA of Twilight Zone ( Tullaghan's DELWYN x EMILY of Twilight Zone ) - Ex.

VESENNYAYA MELODIA  iz Volshebnogo Lesa ( Pitlochry's VINCENT x YULYUSHKA GOLUBUSHKA iz Volshebnogo Lesa ) - Ex.

ANNAN Balfama ( RYANAIR Sagittarius x CHAYENNE Stribrny Potok ) - VG

BELATRIX Bohemia Kalidor ( AVALON Moonvillage x EYSHA Aarkas - Eden ) - VG

Gulliagh SCOTA TEPHI NEUSCHWANSTEIN ( Gulliagh ARDTULLY x Gulliagh GINNY ) - VG

VAZHNAYA OSOBA iz Volshebnogo Lesa ( Pitlochry's VINCENT x YULYUSHKA GOLUBUSHKA iz Volshebnogo Lesa ) - VG

Araberara NEBLA ( Araberara LIGOS x Araberara HENNA ) - Absent
CHERIE ARWEN Aarkas-Eden ( HUCKLEBERRY FINN Paluduz x CONSTANCE Aarkas-Eden ) - Absent
Kettilain UMKA ( Angelis CHARLI BRAIGHT AND BRE x Misteria Remo TERRA STAR ) - Absent
Milly Zver PELAGEYA KUDESNITSA ( CAPONE of Treacka's Garden x Milly Zver MOZAIKA ) - Absent
VESENNYAYA FANTAZIA iz Volshebnogo Lesa ( Pitlochry's VINCENT x YULYUSHKA GOLUBUSHKA iz Volshebnogo Lesa ) - Absent

 

KLASA OTWARTA / OPEN CLASS


Glor na Gael KENDRA ( Glor na Gael DRYSTAN x DAPHNE of Dunhill ) - Ex.1, CAC, CACIB, BOS, Zwycięzca Świata / World Winner 2009

BELLUCCI du Grand Chien de Culann ( UNESCO du Grand Chien de Culann x VEGA du Clos du Pre Bevon ) - Ex.2, resCAC

Glor na Gael LADY ROSE ( PERGENTINO PIMENTEL dei Mangialupi x Dunhill's TARA ) - Ex.3

ADA dei Mangialupi ( Pitlochry's ZARDOZ x YOLANDE DE FOIX dei Mangialupi ) -  Ex.4

AFRODITA Irva ( KERRIGAN Ionmhain Norman x AMANDA AM Vlci Pisen ) - Ex.

BETTINA dei Mangialupi ( Pitlochry's ZARDOZ x YOLANDE DE FOIX dei Mangialupi ) - Ex.

DORY von der Kressenhohle ( BEN von Theresienstein x CHERRY of Kirld Ground Castle ) - Ex.

IRLANDIA DLYA VOLSHEBNOGO LESA Festina ( Pitlochry's VINCENT x ULA iz Volshebnogo Lesa ) - Ex.

KEARA Surycan ( EMPIRE Surycan x XANA von Schloss Neuschwanstein ) - Ex.

Mighty Hunter's OCCULIE SARAGH ( AMBROSIUS Kellyhide's Mighty Hunter's NICE TINY ) - Ex.

Pitlochry's VENUS ( Pitlochry's KING KEVIN x ARDNA ) - Ex.

Tata-Tovarosi BEKES ARIEN ( ATHIR CHLIACH Really Irish x Siegmound's ARIEN ) - Ex.

WAIKIKI Della Bassa Pavese ( Conchobar GASTONE x REENA Della Bassa Pavese ) - Ex.

Wolfhouse TIGER RAG ( Wolfhouse SCARLATTI x Knallasen's HORTENSIA ) - Ex.

Amlu - Ulmena AMANDA ( SANTOS Salutaris x Luz Del ABBYS HASKA ) - VG

ASTORIE z Petrikovskych Lesu ( IMPERATOR Legenda Belfast-Midas x ELECTRA Makarikari ) - VG

Athcarne CIARA ( Athcarne CIANAN x Monageer BRID OF ATCHARNE ) - VG

BELLIS Moonvillage ( Dahmrak's NUMBER ONE x AURICA Moonvillage ) - VG

BEREGINYA iz Volshebnogo Lesa ( FANTAZYOR iz Volshebnogo Lesa x RADA MOYA iz Volshebnogo Lesa ) - VG

BEWITCHING TARA Savinika ( Warlock's OCTAN x AGE OF QUEEN Temptest Tender ) - VG

CADASY CASHMIRE of Lahrob ( Greirish UPSHOT UTHER x Siegmound's ALFRIN ) - VG

E VIVA ERZIKA Mezi Kamarady ( FINN-ICEBEAR von Wilar x FERGIE Surycan ) - VG

FLORIANA Aarkas-Eden ( GORDON Sedy Lord x CONSTANCE Aarkas-Eden ) - VG

INFERNA Surycan ( EMPIRE Surycan x XANA von Schloss Neuschwanstein ) - VG

KIM Surycan ( EMPIRE Surycan x XANA von Schloss Neuschwanstein ) - VG

Lailap's MEGAN ( FAOLAN of Beltine x Lailap's LIRAEL ) - VG

MAŁA Celtic Alanda ( GOLIATH Celtic Alanda x FIJI Celtic Alanda ) - VG 

NAVY Bedriska ( AUBURN Moonvillage x JUTTA Bedriska ) – VG

AURELIE od Rychlebskych Hor ( RYANAIR Sagittarius x ISSIS Surycan ) - Absent
BAHIA du Grand Chien de Culann ( UNESCO du Grand Chien de Culann x VEGA du Clos du Pre Bevon ) - Absent
DOBRA VILA z Netluckych Pastvin ( FAMO Surycan x AMANDA z Natluckych Pastvin ) - Absent
Dwars Valley MIRACLE ( Dwars' Valley ISIDORE x Dwars'Valley LEILA ) - Absent
FOLLOW JATANA Makarikari ( THELONIUS Sagittarius x Ainsea JATANA ) - Absent

 

KLASA PRACUJĄCA / WORKING CLASS

BAOBHAN SITH Really Irish ( PERGENTINO PIMENTEL dei Mangialupi x MARY KAY Ionmhain Norman ) - Ex.1

 

 

KLASA CHAMPIONÓW / CHAMPION CLASS

 
GENUINE of First Avenue ( EMBASSADOR of First Avenue x BREATHLESS of First Avenue ) - Ex.1, CAC, resCACIB

Glor na Gael ISOLDE ( PERGENTINO PIMENTEL dei Mangialupi x Dunhill's TARA ) - Ex.2, resCAC

Zamatove Ocko MIDNIGHT LADY ( KERRIGAN Ionmhain Norman x DANCING DAWN Roan Inish ) - Ex.3

Pitlochry's LOVESONG ( Pitlochry's SIR SEAN x MUIREADACH Ionmhain Norman ) - Ex.4

AKUNA MATATA iz Volshebnogo Lesa ( FIGARO iz Volshebnogo Lesa x ULIBKA FORTUNI iz Volshebnogo Lesa ) - Ex.

Araberara LEGRESSA ( Conchobar CERBERO x Araberara HIBRA ) - Ex.
GEISHA Festina ( ICEMAN von der Oelmuhle x RAMONA iz Volshebnogo Lesa ) - Ex.
JUTRZENKA Wichrowe Zauroczenie ( Calcara EASCA x FIONA Wichrowe Zauroczenie ) - Ex. 

MESSAURA SAGITTARIUS Celtic Alanda ( Calcara EASCA x COVER CLOVER Sagittarius ) - Ex.

MISS AUSTRIA 2006 von Vesperkreuz ( GWENDAL von Schloss Neuschwanstein x PRICE von Schloss Neuschwanstein ) - Ex.

QUIRIN Ionmhain Norman ( OLIVER Ionmhain Norman x Pitlochry's IONA ) - Ex.

CHARODEYKA iz Volshebnogo Lesa ( E-MAIL.RU s Sirenevogo Bulvara x SAGA O LIUBVI iz Volshebnogo Lesa ) - VG

COLETTE Mezi Kamarady ( FINN-ICEBEAR von Wilar x FERGIE Surycan ) - VG

CONSTANCE Aarkas-Eden ( Fortune Race D'JIIN x ATINA X'CELLENT Aarkas - Eden ) - VG

AURA NEUSCHWANSTEIN von Vesperkreuz ( GWENDAL von Schloss Neuschwanstein x PRICE von Schloss Neuschwanstein ) - Absent
ELEGIA LIUBVI iz Volshebnogo Lesa ( E-MAIL.RU s Surenevogo Bulvara x SOLVEIG iz Volshebnogo Lesa ) - Absent
FORGET ME NOT ( PERGENTINO PIMENTEL dei Mangialupi x BEATRIX POTTER dei Mangialupi ) - Absent

ISABELLA Surycan ( EMPIRE Surycan x XANA v. Schloss Neuschwanstein ) - Absent
Tsarskaja Prihot KRASOTKA MILLY ZVER ( CAPONE of Treacka's Garden x Easy Runner GARDEN ) - Absent

 

KLASA WETERANÓW / VETERAN CLASS


DANA von Schloss Neuschwanstein ( NIGHT-RIDER v.d. Oelmuhle x ANN O'Vamos ) - Ex.1, Veteran World Winner, Best Veteran

BRANWEN Roan Inish ( Pitlochry's SAMUEL x FOUR ROSES Norman , born 26.09.2001 ) - Ex.2

SNEZHNAYA KOROLEVA iz Volshebnogo Lesa ( OLIVER TWIST iz Volshebnogo Lesa x REGINA iz Volshebnogo Lesa , born 14.07.2001 ) - Ex.3

MARY KAY Ionmhain Norman ( Pitlochry's DUNCAN x FOUR ROSES Norman , born 07.04.2001 ) - Absent

MUREANN Ionmhain Norman ( Pitlochry's DUNCAN x FOUR ROSES Norman CS , born 17.05.2001 ) - Absent