Greynest: quality not quantity

Wilczarze są naszą pasją, są radością dla oczu i balsamem dla duszy.

Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption

FCI Euro Sighthound Show Mojmirovice 08.08.2009 (SK)

 Pictures coming soon !

 

Sędzia / Judge : Frederic Maison ( "du Grand Chien de Culann" Kennel,France )

 

 

PSY / DOGS

 

KLASA BABY / BABY CLASS 

GROOVY GIGOLO Fionnmae ( Tsarskaja Prihot MR. X x XENIA of Tir Na Nog ) - VP1, BEST BABY 

 

KLASA SZCZENIĄT / PUPPY CLASS

CARLO Matusalem ( CHANDLER Surycan x COLETTE Mezi Kamarady ) - Nb / Absent

EINER WIE KEINER vom Vesperkreuz ( Pitlochry's ZARDOZ x MISS AUSTRIA 2006 vom Vesperkreuz ) - VP1

NATHAN Surycan ( CESARO Mezi Kamarady x ISABELLA Surycan ) - P2

BRUNO Matusalem (GREYSTONE the Bequest of Celtic x COLETTE Mezi Kamarady ) - P3

BASTIAN Matusalem (GREYSTONE the Bequest of Celtic x COLETTE Mezi Kamarady ) - P4

 

KLASA MŁODZIEŻY / JUNIOR CLASS

 

CARMAG of Stadlewood ( QUAID vom Alpetal x BLACKIE Stadlewood ) - Nb / Absent
Rysheron's THE OLYMPIAN - Nb / Absent
Manowar WR IMPERIUM ( MELODREAM MAKER O'Marksbay x Warlock's OCASSION MAN O WAR ) - V1, Młodzieżowy Zwycięzca Euro Sighthound / Euro Sighthound Junior Winner 2009

Miliy Zver POTAP UDALOY MOLODETS ( CAPONE of Treacka's Garden x Miliy Zver MOZAIKA ) - V2

EVOKE A SMILE of Lahrob ( CU CHULAINN von Koppa's Hof x Siegmound's ALFRIN ) - VG3

ALBION ze Zlina ( JUSTIN Legenda Belfast Midas x ADELA Irva ) - VG4

COLOMBO Moonvillage ( Pitlochry's VINCENT x ARANTIS Sagittarius ) - G

GULFSTREAM iz Volshebnogo Lesa ( FEY FAETON at Gruagach x CHIO-CHIO-SAN iz Volshebnogo Lesa) - G

 

KLASA POŚREDNIA / INTERMEDIATE CLASS

KNIGHT TRISTAN Sedy Lord ( AXIM FRED z Lenexu x CHAMPAGNE Sedy Lord ) - V1, CAC

AMBISAGRUS Balfama ( RYANAIR Sagittarius x CHAYENNE Stříbrný Potok ) - G 

 

 

KLASA OTWARTA / OPEN CLASS

CONCHOBAR Really Irish ( Santir VINCENT x CAMILLA dei Mangialupi ) - Nb / Absent
BALOO dei Mangialupi ( Pitlochry's ZARDOZ x DONA FLOR dei Mangialupi ) - V1, CAC, Zwycięzca Euro Sighthound / Euro Sighthound Show Winner 2009, BOS

CERBERUS Flintstone ( FAOLAN of Beltine x BLACKBERRY Flintstone ) - V2, resCAC

BARBARIAN LANCELOT Savinika ( Warlock's OCTAN x AGE OF QUEEN Temptest Tender ) - V3

FITZGERALD of Beltine ( Conchobar CERBERO x ZYNNITH of Beltine ) - VG4

AGAN z Vahanskie Smecky ( ARAMIS Revolda x ABBY Nailat ) - VG

LUKE Surycan ( GREYSTONE the Bequest of celtic x ALEXA from Lepsény ) - VG

BRUTUS Castrum Muran ( BARNABÁŠ Stříbrný Potok x BABY BEE Zamatove Ocko ) - Sufficient 

 

 

KLASA PRACUJĄCA / WORKING CLASS

BENJAMIN MALAUSSENE dei Mangialupi ( Wolfhouse ORNETTE COLEMAN x YOLANDE DE FOIX dei Mangialupi ) - V1, CAC

 

KLASA CHAMPIONÓW / CHAMPION CLASS

 Glor na Gael IVANHOE ( PERGENTINO PIMENTEL dei Mangialupi x Dunhill's TARA ) - V1, CAC

FRED ASTAIR Roan Inish ( Santir VINCENT x CRAZY CASEY Roan Inish ) – V2, resCAC
CESARO  Mezi Kamarady ( FINN ICEBEAR von Willar x FERGIE Surycan ) - V3
Amlu Ulmena ARTUS ( SANTOS Salutaris x Luz Del Abbys HASKA ) - VG4
BOGUS of Northern Forest (DATHYARO von Wilar x X-CITING FLANNA of Northern Forest ) - VG

 

 

 SUKI / BITCHES

 

KLASA SZCZENIĄT / PUPPY CLASS

 

ELEGANCE  vom Vesperkreuz ( Pitlochry's ZARDOZ x MISS AUSTRIA 2006 vom Vesperkreuz ) - VP1, BEST PUPPY, BIS PUPPY 2

NENA Surycan ( CESARO Mezi Kamarady x ISABELLA Surycan ) - VP2

NIOBE Surycan ( CESARO Mezi Kamarady x ISABELLA Surycan ) - VP3
DOREEN Caen Morhen ( Ballyphelan DAVEY JONES x FOLLOW JATANA Makarikari ) - P4

 

KLASA MŁODZIEŻY / JUNIOR CLASS

 DECHTIRE Really Irish ( Wolfhouse UMBERTO x BLOODY MARY Really Irish ) - Nb / Absent

GRYOZA LIUBVI iz Volshebnogo Lesa ( FEY FAETON at Gruagach x CHIO-CHIO-SAN iz Volshebnogo Lesa ) - Nb / Absent
Miliy Zver PRASKOVIA IZ PODMOSKOVIA ( CAPONE of Treacka's Garden x Miliy Zver MOZAIKA ) - Nb / Absent
GINGER ROGERS Roan Inish (Pitlochry´s CATWEAZLE x CRAZY CASEY Roan Inish ) - V1, Młodzieżowy Zwycięzca Euro Sighthound / Euro Sighthound Junior Winner 2009, BEST JUNIOR, BOB

DARKNESS Flintstone ( GREYSTONE the Bequest of Celtic x BLACKBERRY Flintstone ) - V2

BRAVE Casidy Ray ( CESARO Mezi Kamarady x PLUIREAN von Schloss Neuschwanstein ) - V3

Gulliagh SCOTA TEPHI NEUSCHWANSTEIN (Gulliagh ARDTULLY x Gulliagh GINNY ) - V4

Easy Runner HIMALAYA - V

Milly Zver PELAGEYA KUDESNITSA ( CAPONE of Treacka's Garden x Miliy Zver MOZAIKA ) - V

 

 

KLASA POŚREDNIA / INTERMEDIATE CLASS  

EUPHORIA EARLY MORNING of Lahorb ( CU CHULAINN von Koppa's Hof x Siegmound's ALFRIN ) - Nb / Absent

BELATRIX Bohamia Kalidor ( AVALON Moonvillage x EYSHA Aarkas-Eden ) - V1, CAC

Glor na Gael LADY ROSE ( PERGENTINO PIMENTEL dei Mangialupi x Dunhill's TARA ) - V2, resCAC

Mighty Hunter’s OCCULIE SARAGH ( Kellyhide's AMBROSIUS x Mighty Hunter's NICE TINY ) - V3

BELLIS Moonvillage ( Dahmrak’s NUMBER ONE x AURICA Moonvillage ) - V4

BU IW aus Spatthausen ( YASKAWIN of Nothern Forest x FAIBLE of Nothern ) - V

LAILA Amaratine Moon ( GREYSTONE the Bequest of Celtic x SEKWANA Salutaris ) - V

ANANN Balfama ( RYANAIR Sagittarius x CHAYENNE Stříbrný Potok ) - V

CHERIE ARWEN Aarkas - Eden - V

 

 KLASA OTWARTA / OPEN CLASS

 CERIDWEN Really Irish ( Santir VINCENT x CAMILLA dei Mangialupi ) - Nb / Absent
Glor na Gael KENDRA ( Glor na Gael DRYSTAN x DAPHNE of Dunhill ) - V1, CAC

AURELIE  od Rychlebskych Hor ( RYANAIR Sagittarius x ISSIS Surycan ) - V2, resCAC

AFRODITA Irva ( KERRIGAN Ionmhain Norman x AMANDA AM Vlci Pise ) - V3

KIM Surycan ( EMPIRE Surycan x XANA von Schloss Neuschwanstein ) - V4

Athcarne CIARA ( Athcarne CIANAN x Monageer BRID OF ATHKARNE ) - V

FLORIANA Aarkas - Eden  ( GORDON Sedy Lord x CONSTANCE Aarkas Eden ) - V

BEWITCHING TARA Savinika ( Warlock's OCTAN x AGE OF QUEEN Temptest Tender )  - VG

DOBRA VILA z Netluckych Pastvin (FAMO Surycan x AMANDA z Netluckych pastvin)  - VG

FANTASIA STAR Roan Inish ( Santir VINCENT x CRAZY CASEY Roan Inish ) - VG

KAYA of Northern Forest ( BOGUS of Northern Forest x Saro Irish Wolfhounds AINSCOUGH ) - VG

KEARA Surycan ( EMPIRE Surycan x XANA von Schloss Neuschwanstein ) - VG

PRESSINE Ionmhain Norman ( Dark Mystic's ONASSIS x MUIREANN Ionmhain Norman ) - VG

 

KLASA PRACUJĄCA / WORKING CLASS


FAIBLE of Northern Forest ( BOGUS of Northern Forest x ZOE of Northern Forest )  - V1, CAC

 

KLASA CHAMPIONÓW / CHAMPION CLASS

PAPPA COL POMODORO dei Mangialupi ( Pitlochry's ZARDOZ x YOLANDE DE FOIX dei Mangialupi )  - V1, CAC, Zwycięzca Euro Sighthound Show / Euro Sighthound Show Winner 2009, BOS

MESSAURA SAGITTARIUS Celtic Alanda ( Calcara EASCA x COVER CLOVER Sagittarius ) - V2. resCAC

COLETTE Mezi Kamarady  ( FINN ICEBEAR von Willar x FERGIE Surycan ) - V3

Tsarskaja Prihot KRASOTKA MILY ZVER - V4

ISABELLA Surycan ( EMPIRE Surycan x XANA von Schloss Neuschwanstein ) - V

YASNO SOLNYSHKO iz Volshebnogo Lesa ( Santir VINCENT x TERPSIKHORA iz Volshebnogo Lesa ) - V

Zamatove Ocko MIDNIGHT LADY ( KERRIGAN Ionmhain Norman x DANCING DAWN Roan Inish ) - V

QUIRIN Ionmhain Norman ( OLIVER Ionmhain Norman x Pitlochry’s IONA ) - VG